kandydatów

Etat Java Developer

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Java Developer
Warszawa

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy aktualnie Java Developera.

  • Jako członek samoorganizującego i międzyfunkcjonalnego zespołu programistów, będziesz go wspierał zespół w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań, aplikacji internetowych i interfejsów. Praca w środowisku zwinnym, zgodnie z zasadami SCRUM-a.
  • Przyczynisz się do tworzenia kreatywnych rozwiązań i pomysłów przy wdrażaniu nowych funkcjonalności i modułów.
  • Wspólnie ze swoim zespołem aktywnie będziesz rozwijać naszą nowoczesną architekturę Java - wykorzystując innowacyjne technologie oprogramowania, takie jak Spring Boot, JUnit czy Docker.
  • W ramach tworzenia oprogramowania, będziesz odpowiedzialny zarówno za rozwój aktualnie używanych systemów, jak również tworzenie nowych. Będziesz uczestniczył w całym cyklu tworzenia oprogramowania, od fazy koncepcyjnej, przez definiowanie wymagań, implementację, testowanie, wdrożenie i utrzymanie.

oferujemy

  • Umowa o pracę z rozliczeniem praw autorskich (80%)
  • Elastyczny czas pracy z home Office
  • Możliwości rozwoju w nowych technologiach

Benefity:

  • Opieka medyczna w CM Damiana
  • Dofinansowanie urlopu, bony na święta z Funduszu Socjalnego
  • Karta MultiSport
  • Budżet szkoleniowy zarządzany przez Pracownika

zadania

  • Wspieranie Właściciela Produktu (Product Owner) w identyfikacji i definicji procesów biznesowych, definicji i analizie wymagań, przekładaniu wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne.
  • Czynny udział w tworzeniu i rozwoju architektury implementowanych rozwiązań, zgodnie z określonymi wymaganiami, w szczególności w zakresie procesów ETL/Data Warehousing
  • Implementacja, wdrażanie, testowanie i utrzymanie realizowanych zadań, zgodnie z priorytetami rozwoju produktu.
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu deweloperskiego, wspieranie mniej doświadczonych członków.
  • Czynny udział w procesie ciągłego ulepszania procesów (np. Retrospektywa) oraz proaktywne rozwiązywanie bieżących problemów.
  • Projekt:
  • Przygotowanie koncepcji rozwój oraz utrzymanie produktu we współpracy z interesariuszami.
  • Główne technologie wykorzystywane w projekcie: Spring Boot, Docker, Kubernetes, Spark, Druid, Elasticsearch

oczekujemy

  • Zdolność do pracy w zespole, wysoka komunikatywność
  • Koncepcyjne myślenie i działanie
  • Proaktywność
  • Myślenie analityczne, zajmowanie się złożonymi tematami
  • Świadomość dotycząca jakości, kosztów i zasobów
  • Rozumienie i umiejętność pracy w zwinnym środowisku
  • Znajomość technologii związanych z pracą w chmurze
  • Znajomość zasad budowania architektury
  • Troska o testowalność oprogramowania
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem Big data oraz Machine learning.

Doświadczenie zawodowe

  • Co najmniej osiem lat doświadczenia zawodowego w środowisku informatycznym, w tym kilka lat w dziedzinie zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Doświadczenie z chmurową architekturą IT i jej udanym zastosowaniem w projektach lub produktach, najlepiej w docelowym środowisku technologicznym - Java, Spring Boot, Kafka, ReST, JSON, Docker/Kubernetes (na miejscu oraz w chmurze np. Azure), Microservices, Scrum, BizSecDevOps, XaC, Hadoop, Spark
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, mile widziane doświadczenie z JIRA, Confluence i Sharepoint.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47