kandydatów

Etat Junior Digital Account Executive

Firma: Grupa RMF Sp. z o.o., Sp. k. miejsce pracy: Warszawa

Grupa RMF to spółka, której podstawowym przedmiotem działalności operacyjnej jest sprzedaż czasu i powierzchni reklamowej oraz produktów oferowanych przez m.in. RMF FM, RMF CLASSIC, RMF MAXXX, RMFON.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do Zespołu Sprzedaży w Warszawie na stanowisko:

Junior Digital Account Executive
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • planowanie internetowych kampanii reklamowych na witrynach Grupy RMF oraz na powierzchni wydawców zewnętrznych
  • aktywna sprzedaż rozwiązań w zakresie reklamy online oferowanych przez Grupę RMF
  • przygotowywanie ofert reklamowych
  • monitorowanie i rozliczanie prowadzonych działań reklamowych
  • przygotowywanie raportów post-buy z realizowanych kampanii reklamowych
  • budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami
  • kontrola dokumentacji zleceń reklamowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności samodzielnego działania, doskonałej organizacji pracy i współpracy w zespole
  • łatwości w szukaniu rozwiązań potencjalnych problemów
  • zdolności analitycznych
  • determinacji, zaangażowania i motywacji do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w branży reklamy online

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie reklamy online
  • ciekawą pracę przy dużych projektach mediowych
  • możliwość realizacji powierzonych zadań w stabilnej, dużej organizacji
  • atrakcyjny model wynagrodzenia
  • pracę w przyjaznym zespole
  • wsparcie najlepszych profesjonalistów w branży mediów w Polsce

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."

Wszystkie zgłoszenia będą traktowane jako poufne!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-05-2021
Wyświetleń: 173