kandydatów

Etat Elektronik Inżynier Serwisu

Firma: Socet Lasers miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4900810, z dnia 2021-06-08

Socet Lasers

Socet Lasers jest firmą zajmująca się naprawą oraz sprzedażą laserów medycznych. www.socetlasers.eu

Elektronik Inżynier Serwisu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wsparciem w realizacji bieżących prac serwisowych. Po okresie wdrożenia samodzielnie będzie realizować zlecone prace.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechatronika, Elektronika, Elektrotechnika lub pokrewne), min. tytuł inżyniera
  • Wiedza z zakresu miernictwa elektrycznego oraz umiejętność jej stosowania,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów przyczynowo-skutkowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będą:

  • Własne doświadczenia w budowaniu i uruchamianiu prototypów elektronicznych, hobbistyczne podejście do elektroniki
  • Rozwinięte zdolności manualne i praktyczna umiejętność lutowania elementów THT i SMD
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP kat E/D do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Elastyczny czas pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz kształcenia
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-06-2021
Wyświetleń: 140