kandydatów

Etat Projektant wentylacji (systemy przeciwpożarowe)

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej kompletne systemy oddymiania, poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta Instalacji Wentylacji Pożarowej.

Projektant wentylacji
(systemy przeciwpożarowe)
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • projektowanie układów wentylacji ppoż w programie Autocad.
  • sporządzanie dokumentacji technicznej, projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych (praca w kilkuosobowym zespole).
  • projektowanie systemów wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej i pożarowej,
  • dobór urządzeń z szerokiego katalogu firmy, sporządzanie specyfikacji technicznej,
  • kontakt z fabryką w sprawie specyfikacji zamówień,
  • wsparcie techniczne działu handlowego (w przypadku pojawienia się pytań do projektu).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe-techniczne, mile widziane na kierunku Inżynierii Sanitarnej lub absolwenci SGSP.
  • mile widziane posiadanie uprawnień projektowych sanitarnych,
  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office,
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku projektanta sanitarnego,
  • mile widziane doświadczenie w branży przeciwpożarowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (wykorzystywany do kontaktu z fabryką w sprawie specyfikacji zamówień),
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem (możliwe sporadyczne wyjazdy na realizowane inwestycje).
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy (brak rotacji i stabilność zatrudnienia),
  • elastyczne podejście do pracy z biura / home office (możliwość pracy w trybie mieszanym, częściowo zdalnym),
  • pracę w nowoczesnym biurze,
  • prywatna opieka medyczną i dofinansowanie do karty Multisport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.