kandydatów

Etat Projektant PCB

Firma: MEDCOM Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

MEDCOM działa na rynku 1988 roku i jest jednym z czołowych producentów urządzeń energoelektronicznych dużych mocy na świecie. Specjalizuje się w produkcji urządzeń energoelektronicznych dla transportu publicznego (kolej, tramwaje, metro, trolejbusy i autobusy elektryczne) oraz przemysłu i energetyki.

MEDCOM eksportuje produkty do ponad 30 krajów i współpracuje z wszystkimi najważniejszymi producentami pojazdów na polskim i światowym rynku. W swojej ofercie posiada m.in. falowniki napędowe, przetwornice statyczne, zasilacze buforowe, systemy zasilania gwarantowanego oraz całą gamę autorskich rozwiązań optymalizujących zużycie energii i sprzyjających ochronie środowiska naturalnego.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Projektant PCB
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie 2 - 4 warstwowych płytek drukowanych,
  • projektowanie układów cyfrowych i analogowych,
  • sprawdzanie i edycja schematów elektrycznych,
  • rozbudowa biblioteki elementów elektronicznych.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, automatyka, mechatronika lub podobne,
  • umiejętność projektowania wielowarstwowych płytek drukowanych,
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów OrCAD PCB Designer bądź podobnego
  • dobra, praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • znajomość zagadnień EMC,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane
  • doświadczenie w projektowaniu zasilaczy impulsowych oraz przetwornic DC/DC,
  • wiedza z zakresu produkcji obwodów drukowanych.
To oferujemy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej i innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • lokalizacja firmy dobrze skomunikowana z centrum Warszawy (siedziba tuż przy stacji kolei WKD).
Informujemy, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
„Wyrażam, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez firmę Medcom sp. z o. o, z siedzibą Warszawa 02-230, ul. Jutrzenki 78A. Podanie danych jest dobrowolne. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”.