kandydatów

Etat Kierowca - Magazynier

Firma: Hosten Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 4838517, z dnia 2021-06-08

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Kierowca - Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: KIER.-MAG./05/21

Opis stanowiska

  • Przygotowanie towaru do transportu
  • Weryfikacja zgodności ilości towaru z dokumentami transportowymi
  • Załadunek i wyładunek towarów handlowych
  • Fotograficzne dokumentowanie załadunków i rozładunków
  • Zapewnienie terminowej dostawy towaru  z wytyczonym harmonogramem oraz trasami przejazdu na terenie Radomia i okolic
  • Odbiór zakupów  firmowych na terenie Radomia  i okolic
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami
  • Zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego i estetyki floty samochodowej:  odprowadzanie aut firmowych na myjnię oraz do serwisu
  • Dbanie o odpowiedni stan opon (zlecanie wymiany i serwisowania ogumienia)
  • Stosowanie obowiązujących procedur logistycznych w firmie

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • Znajomość podstaw mechaniki pojazdów
  • Uczciwość
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialność, rzetelność
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność

Oferujemy

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca w dogodnej lokalizacji