kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Płock

Pracownik produkcji
Płock

Zainteresowany/a pracą przy produkcji spożywczej w Płocku?

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praca" pod nr 501-325-867

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)
  • pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku- wolne weekendy
  • stawkę miesięczną w wysokości minimalnego wynagrodzenia - 2800 brutto
  • dodatek nocny 20%
  • kartę sportową, opiekę medyczną, zniżki na zakupy
zadania
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • przygotowywanie opakowań
  • układanie na palecie
  • praca w ciągach linii produkcyjnych
  • prace porządkowe
oczekujemy
  • badań sanepidu (bądź chęci wyrobienia)
  • zaangażowania i dużej motywacji do pracy
  • zdolności manualnych
  • dokładności
  • dyspozycyjności (praca zmianowa)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47