kandydatów

Etat IT Project Manager

Firma: VIG Polska miejsce pracy: Warszawa

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Obecnie, do VIG Polska, poszukuje energicznych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

IT Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyk, raportowanie
  • Wybór dostawców, odpowiedzialność za procesy RFI oraz RFP
  • Koordynacja i zarządzanie zespołami projektowymi i podwykonawcami
  • Skutecznie i precyzyjnie komunikowanie istotnych informacji dotyczących projektów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpracę ze sponsorami projektu, właścicielami biznesowymi, analitykami, programistami w celu efektywnego dostarczania rozwiązań
Czego oczekujemy:
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów i zarządzaniu zespołami projektowymi
  • Teoretycznej oraz praktycznej wiedzy z zakresu metodyki PMP/ PRINCE2/AGILE/SCRUM
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki powiązane z IT//zarządzaniem projektami)
  • Doświadczenia we wdrażaniu systemów/aplikacji sprzedażowych dla klientów i/lub agentów
  • Bardzo mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (wykorzystywanego w praktyce)
  • Doświadczenia z technologiami JAVA i .NET
  • Elastyczności w dostosowaniu się do zmieniających się priorytetów
  • Kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów
Oferujemy:
  • Nowatorskie projekty w ciekawych technologiach
  • Realny wpływ na realizowane projekty
  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i do kursów specjalistycznych
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Parking rowerowy z zapleczem technicznym (szatnie, prysznice)
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Udział w projektach zgodnie z podejściem Agile
  • Klub biegowy, drużynę piłkarską