kandydatów

Etat Asystent / Asystentka biura

Firma: CLIMATECH miejsce pracy: Łomianki

Ogłoszenie numer: 4906430, z dnia 2021-06-09

Firma Climatech od wielu lat świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Siedziba firmy mieści się w Łomiankach.

Zatrudnimy

Asystent / Asystentka biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Łomianki

Opis stanowiska

Zatrudnimy studenta / studentkę uczelni technicznej III, IV lub V roku.
Preferowane osoby z Łomianek lub bliskiej okolicy.
Wymagana dyspozycyjność w okresie czerwic-wrzesień z możliwością dalszej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji,
  • przeprowadzanie rozmów z klientami,
  • prowadzenie programu zarządzającego bazą danych klientów i urządzeń,
  • monitorowanie faktur kosztowych,
  • codzienna obsługa biura,
  • tworzenie tekstów na stronę internetową.

Wymagania

  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

Mile widziany ładny charakter pisma.

Oferujemy

  • zarobki od 18 zł brutto na godzinę,

  • umowa zlecenie,

  • możliwy niepełny wymiar godzin pracy,

  • udział w szkoleniach z branży.

Czekamy na CV ze zdjęciem pod adresem:, rekrutacja jest dwuetapowa.