kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu i analiz

Firma: Sieć sklepów spożywczych POZIOMKA miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 4914228, z dnia 2021-06-10

Sieć sklepów detalicznych Poziomka

poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i analiz

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert promocyjnych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie rozliczeń i analiz działań promocyjnych

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • Znajomość rynku spożywczego
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z producentami
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w zakresie marketingu i analiz

Oferujemy

  • Ciekawą pracę
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2021
Wyświetleń: 170