Etat Kierownik działu konstrukcyjnego (budownictwo mieszkaniowe)

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy która jest liderem branży w obszarze produkcji najwyższej jakości akcesoriów kuchennych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownik działu konstrukcyjnego (budownictwo mieszkaniowe)
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • kierowanie całokształtem prac Działu Konstrukcyjnego,
  • nadzorowanie i kontrolowanie harmonogramów dla Inwestycji,
  • bieżące raportowanie postępu prac związanych z Inwestycją,
  • kontrolowanie i uzupełnianie założeń budżetowych,
  • organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie działań wszystkich uczestników procesu Inwestycyjnego.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana specjalizacja architektoniczna),
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (w budownictwie mieszkaniowym lub budynków użyteczności publicznej),
  • doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem i projektami,
  • wiedza z obszaru prawa budowlanego związanego z prowadzeniem inwestycji,
  • dobra znajomość języka angielskiego, min. B2,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość samochodu służbowego po okresie wdrożeniowym.