Etat Dyrektor ds. rozwoju technicznego (zarządzanie obiektami)

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy która jest liderem branży w obszarze produkcji najwyższej jakości akcesoriów kuchennych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Dyrektor ds. rozwoju technicznego (zarządzanie obiektami)
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • aktywny i bezpośredni udział w budowaniu i wzmacnianiu pozycji firmy w obszarze technicznej obsługi nieruchomości,
  • budowanie relacji i utrzymywanie stałego kontaktu z Kontrahentami spółki,
  • wsparcie merytoryczne pracowników działu handlowego przy tworzeniu ofert handlowych,
  • bezpośredni  udział w procesie sprzedaży usług w zakresie technicznej obsługi nieruchomości,
  • kontrola, weryfikacja i optymalizacja kosztów ponoszonych przez spółkę,
  • przygotowywanie raportów.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w branży Facility Management - na stanowiskach wyższego szczebla związanych z marketingiem, sprzedażą, PR lub doradztwem  w zakresie usług FM,
  • doświadczenia w projektowaniu usług technicznych dla klientów biznesowych,
  • wiedza z zakresu nowoczesnych systemów zarządzania budynkami (BMS) i nowoczesnych systemów instalacyjnych np.: HVAC,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach,
  • karta Multisport.