kandydatów

Etat Monter instalacji

Firma: DSI Installations miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4909134, z dnia 2021-06-10

Zapewniamy rozwiązania dla klientów biznesowych i indywidualnych.
Projektujemy, tworzymy i montujemy instalacje dla przemysłu, firm handlowych i usługowych, a także budynków o charakterze mieszkalnym.

Monter instalacji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko monter instalacji (wod-kan, wentylacji, układów chłodzenia, CO, a także izolacji przemysłowych (kauczuk, wełna, oblachowanie). Praca dla osób pełnych determinacji i zaangażowania.

Wymagania

  • doświadczenie w minimum jednej z wyżej wymienionych specjalizacji
  • zdolność do wykonywania prac manualnych
  • wysoka kultura osobista
  • bezwzględne przestrzeganie zasad BHP
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do wyjazdów w delegacje krajowe i zagraniczne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność odczytywania projektów (mile widziana znajomość oprogramowania AutoCad)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w zgranym i szanującym się zespole
  • wsparcie zespołu oraz szkolenie wdrożeniowe
  • praca przy ciekawych i prestiżowych projektach
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez różnego rodzaju szkolenia
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy w delegacjach: nocleg, pełna dieta, płatne dojazdy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2021
Wyświetleń: 182