Etat Serwisant sprzętu biurowego - drukarki i/lub ekspresy do kawy

Firma: TIP SPÓŁKA JAWNA K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4810797, z dnia 2021-06-10

TIP SPÓŁKA JAWNA K.PÓŁKA, M.OZDOWSKI

TIP sp.j.

Powstaliśmy w 1990 roku  - czyli od ponad  30 lat  zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą urządzeń biurowych ze szczególnym uwzględnieniem kolorowych drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych i niszczarek . Prowadzimy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń. Jesteśmy najstarszym autoryzowanym partnerem OKI w Polsce,

Od kilku lat zajmujemy się również sprzedażą i serwisem ekspresów do kawy (głównie SAECO)

Serwisant sprzętu biurowego - drukarki i/lub ekspresy do kawy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Diagnozowanie uszkodzeń, wykonywanie instalacji, napraw i konserwacji sprzętu w siedzibie firmy oraz u klientów
  • Informowanie klientów o statusie napraw i kosztach
  • Rejestracja zleceń serwisowych
  • Kontakt telefoniczny i mailowym z klientami oraz bezpośrednia obsługa klienta w serwisie

Wymagania

  • Chęci do pracy i zdobywania nowych umiejętności
  • Rzetelności
  • Doświadczenia w serwisowaniu sprzętu biurowego i/ lub ekspresów do kawy
  • Posiadania prawa jazdy kat. B
  • Przynajmniej podstawowej wiedzy informatycznej (konfiguracja oprogramowania, sieci)

U kandydatów docenimy:

  • Wykształcenie techniczne (studenci również mile widziani)
  • Więcej niż podstawowe umiejętności informatyczne
  • Komunikatywność
  • Umiejętności organizacyjne
  • Entuzjazm i pasja do wykonywanych zadań
  • Chęć związania się na dłużej z nami

Oferujemy

  • Spokojną pracę w niewielkim ale miłym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość pracy w pełnym lub częściowym wymiarze
  • Możliwości uczestnictwa w szkoleniach
  • Otwartość na pomysły
  • Życzliwe podejście (również co do czasu i wymiaru pracy).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2021
Wyświetleń: 157