kandydatów

Etat Asystent do spraw księgowości

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Piaseczno

MPiPS - PGP
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: PSZ-ZOPS/26139275
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu Comarch Optima pod nadzorem, Porządkowanie dokumentów,Przygotowywanie wniosków i pism, Archiwizacja dokumentów, Prace ogólno-biurowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera, znajomość programu Microsoft Excel
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP