kandydatów

Etat Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego

Firma: LUX MED Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego
Miejsce pracy: Warszawa

Praca w Centrum Medycznego LUX MED przy ul. 1 Sierpnia 8 w Warszawie.

Oferujemy:
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce.
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • Możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";
  • Benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość nauki w całorocznym kursie z języka angielskiego na rożnych poziomach).
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do kursów specjalistycznych;
  • Miłą i przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. licencjackie - preferowane wyższe magisterskie;
  • 2 -letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku pielęgniarza/pielęgniarki;
  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO;
  • Dobra znajomość programów MS Office ( Word, Excel);
  • Komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy.

Główne zadania:
  • koordynacja pracy zespołu pielęgniarskiego w Centrum Medycznym,
  • sporządzanie i zarządzanie grafikiem czasu pracy;
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją medyczną;
  • nadzór i kontrola nad sprawnością i gotowością sprzętu medycznego do pracy.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze