kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji językiem rosyjskim

Firma: Tremwork Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4916108, z dnia 2021-06-11

Tremwork Sp z o.o.

Nasza Agencja świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Działamy na terenie całej Polski oraz Holandii.

Specjalista ds. rekrutacji językiem rosyjskim

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wsparcie Pracowników w pracy i aklimatyzacji
  • realizacja procesów rekrutacyjnych (rekrutacja pracowników z Ukrainy zarówno z rynku polskiego jak i ukraińskiego)
  • selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • zapewnieniu przepływu informacji pomiędzy Pracownikami - Klientem – Centralą
  • koordynację przyjazdów pracowników, mieszkań pracowniczych
  • budowanie długofalowych relacji z pracownikami
  • planowanie pracy, zarządzanie absencją i rotacją pracowników

Wymagania

  • biegła znajomość języka rosyjskiego
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku cudzoziemców)
  • prawa jazdy kat. B.
  • znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne I atrakcyjne premie uzależnione od wyników
  • pracę w przyjaznym zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą.