kandydatów

Etat Operatorów Palownic do Pali Prefabrykowanych

Firma: Keller Polska miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Keller Polska sp. z o.o. należy do firmy Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Jesteśmy wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy

Operatorów Palownic do Pali Prefabrykowanych
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Miejsce pracy: Ożarów Maz./cała Polska - delegacja

Twoje zadania:
  • Obsługa palownic typu Junttan do wbijania stalowych i żelbetowych pali prefabrykowanych

Szukamy kandydata, który charakteryzuje się:
  • Doświadczeniem zawodowym w wykonywaniu prac w technologii pali prefabrykowanych
  • Dyspozycyjnością
  • Zaangażowaniem
  • Czynnym prawem jazdy kat. B
Dodatkowo oferujemy:
  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży
  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych,
  • Karta sportowa i dofinansowanie wypoczynku
  • Innowacyjność w codziennej pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
keller.com.pl