kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: INTERNO Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4929128, z dnia 2021-06-11

INTERNO Sp z o.o.

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 17 lat

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, loftowych, całoszklanych oraz klamek.

Oferujemy przy tym profesjonalne doradztwo, zapewniamy pełne wsparcie techniczne. Nawiązujemy i utrzymujemy fajne relacje z architektami i klientami, aby nas długo (dobrze) wspominali.

Jesteśmy liderem sprzedaży drzwi w województwie mazowieckim.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudnimy doświadczonych Handlowców do pracy w nowoczesnym Salonie

w zespole osób profesjonalnych, kompetentnych, odpowiedzialnych, otwartych i wesołych. Zapewniamy solidne wynagrodzenie

Zadania:
  • obsługa klientów firmy w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz: prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż produktu
  • doradztwo techniczne
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z inwestorami, wykonawcami, projektantami i dostawcami
  • zarządzanie realizacją kontraktów w zakresie drzwi i pozostałych produktów z oferty firmy
  • składanie zamówień i ofertowanie
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji

Wymagania

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem
  • współpraca z architektami
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności obsługi komputera: pakiet MS office, poczta Outlook

Oferujemy

  • wsparcie osoby z zespołu, która wprowadzi nową osobę i zapozna z asortymentem, procedurami sprzedaży itp., oraz będzie towarzyszyć i wspierać przez pierwsze miesiące wg potrzeb
  • szkolenia branżowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • stacjonarną, ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • miła atmosfera w ciekawym, pomocnym, wesołym zespole
  • praca w nowoczesnym salonie, pełnym kwiatów i zapachów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej wg potrzeby pracownika
  • możliwość zakupu asortymentu sklepu na własny użytek z wysokim rabatem

Wynagrodzenie

Od 6000 do 9000 PLN

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-06-2021
Wyświetleń: 144