kandydatów

Etat Specjalista ds. płac i księgowości (0,5 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. płac i księgowości (0,5 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06660
OBOWIĄZKI:
1. Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczanie składek ZUS i PDOF,2. Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie Quorum F-K,3. Monitorowanie płatności, 4. Przygotowanie przelewów bankowych,5. Bieżąca kontrola stanu zobowiązań i należności,6. Uzgadnianie stanów oraz analiza kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych,7. Prace pomocnicze przy sporządzaniu sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych,8. Współudział w przygotowaniu sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych,9. Zastępowanie głównej księgowej podczas jej nieobecności,10. Inne zadania zlecone przez główną księgową, w zakresie zajmowanego stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości (wymagany staż - lata: 10)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
Uprawnienia: kurs księgowości komputerowej I stpnia
Uprawnienia: Program Płatnik
Uprawnienia: komputer-word, arkusz kalkulacyjny

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, 10 lat doświadczenia zawodowego, znajomość naliczania płac, składek ZUS i podatku od wynagrodzeń, kompleksowa znajomość rachunkowości, w tym rachunkowości budżetowej.Obowiązki:1. Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, rozliczanie składek ZUS i PDOF,2. Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie Quorum F-K,3. Monitorowanie płatności, 4. Przygotowanie przelewów bankowych,5. Bieżąca kontrola stanu zobowiązań i należności,6. Uzgadnianie stanów oraz analiza kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych,7. Prace pomocnicze przy sporządzaniu sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych,8. Współudział w przygotowaniu sprawozdań budżetowych, finansowych i statystycznych,9. Zastępowanie głównej księgowej podczas jej nieobecności,10. Inne zadania zlecone przez główną księgową, w zakresie zajmowanego stanowiska.[Zgłoszenia: krystyna_koper@gbpizs.gov.pl, 537 746 280]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy