Etat Lider obszaru - dyrektor centrum badań i technologii (id rekrutacji 11/2021/dyrbit/bkb )

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Lider obszaru - dyrektor centrum badań i technologii (id rekrutacji 11/2021/dyrbit/bkb )
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06665
OBOWIĄZKI:
1) bezpośredni nadzór nad zadaniami realizowanymi w Centrum Badań i Technologii, m.in. nad:a) prowadzeniem badań naukowych i prac badawczo-rozwojowych w obszarze badań i technologii chemicznych, b) wykonywaniem analiz, opracowywaniem opinii oraz ekspertyz, c) przystosowywaniem wyników prowadzonych badań naukowych i prac rozwojowych do wdrożenia; 2) opracowanie strategii rozwoju i funkcjonowania Centrum Badań i Technologii; 3) opracowywanie planów, sprawozdań oraz innych dokumentów dotyczących obszaru działalności Centrum Badań i Technologii; 4) inicjowanie, organizowanie i nadzorowanie prac komórek organizacyjnych wchodzących w skład Centrum Badań i Technologii zgodnie z ich zakresem działalności; 5) monitorowanie zachodzących zmian i światowych trendów kształtujących kierunki rozwoju branż z obszaru działalności Centrum Badań i Technologii; 6) poszukiwanie kierunków działalności dla Centrum Badań i Technologii zapewniających rozwój prowadzonych badań, innowacyjnych technologii, usług i wyrobów; 7) aktywny udział w pozyskiwaniu zewnętrznych środków na finasowanie działalności Centrum Badań i Technologii, w tym inicjowanie i koordynowanie przygotowywania wniosków i ofert na realizację projektów krajowych i międzynarodowych; 8) budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami naukowymi i biznesowymi w zakresie tworzenia sieci kontaktów i wspierania rozwoju kadry badawczej; 9) inspirowanie i prowadzenie działań zmierzających do komercjalizacji i praktycznego zastosowania wyników badań uzyskiwanych w Centrum Badań i Technologii; 10) analiza zakresu, jakości i konkurencyjności usług wykonywanych przez komórki organizacyjne wchodzące w skład Centrum Badań i Technologii; 11) kształtowanie procedur związanych z realizacją zadań w podległych komórkach organizacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dyrektor do spraw badawczo-rozwojowych (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: 1) wykształcenie wyższe w zakresie chemii, technologii chemicznej lub inżynierii chemicznej; 2) stopień naukowy doktora; 3) doświadczenie co najmniej 5-letnie w prowadzeniu badań naukowych i prac rozwojowych; 4) (preferowane w zakresie badań i technologii środków ochrony roślin, produktów biobójczych, produktów farmaceutycznych lub biotechnologii skierowanej na gospodarkę obiegu zamkniętego); 5) udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych; 6) doświadczenie w zakresie wdrażania i komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych; 7) doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym); 8) umiejętność pracy wielozadaniowej pod presją czasu; 9) umiejętność planowania pracy własnej oraz zespołów; 10) biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office; 11) prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych; 12) znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (minimum poziom B2). Obowiązki:1) bezpośredni nadzór nad zadaniami realizowanymi w Centrum Badań i Technologii, m.in. nad:a) prowadzeniem badań naukowych i prac badawczo-rozwojowych w obszarze badań i technologii chemicznych, b) wykonywaniem analiz, opracowywaniem opinii oraz ekspertyz, c) przystosowywaniem wyników prowadzonych badań naukowych i prac rozwojowych do wdrożenia; 2) opracowanie strategii rozwoju i funkcjonowania Centrum Badań i Technologii; 3) opracowywanie planów, sprawozdań oraz innych dokumentów dotyczących obszaru działalności Centrum Badań i Technologii; 4) inicjowanie, organizowanie i nadzorowanie prac komórek organizacyjnych wchodzących w skład Centrum Badań i Technologii zgodnie z ich zakresem działalności; 5) monitorowanie zachodzących zmian i światowych trendów kształtujących kierunki rozwoju branż z obszaru działalności Centrum Badań i Technologii; 6) poszukiwanie kierunków działalności dla Centrum Badań i Technologii zapewniających rozwój prowadzonych badań, innowacyjnych technologii, usług i wyrobów; 7) aktywny udział w pozyskiwaniu zewnętrznych środków na finasowanie działalności Centrum Badań i Technologii, w tym inicjowanie i koordynowanie przygotowywania wniosków i ofert na realizację projektów krajowych i międzynarodowych; 8) budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami naukowymi i biznesowymi w zakresie tworzenia sieci kontaktów i wspierania rozwoju kadry badawczej; 9) inspirowanie i prowadzenie działań zmierzających do komercjalizacji i praktycznego zastosowania wyników badań uzyskiwanych w Centrum Badań i Technologii; 10) analiza zakresu, jakości i konkurencyjności usług wykonywanych przez komórki organizacyjne wchodzące w skład Centrum Badań i Technologii; 11) kształtowanie procedur związanych z realizacją zadań w podległych komórkach organizacyjnych. [Zgłoszenia: aplikacje (CV, w którym prosimy podać oczekiwania finansowe) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl (w temacie maila proszę podać nr ID rekrutacji podany na początku ogłoszenia) lub pocztą na adres Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Przemysłu Organicznego, Dział Kadr i Płac, ul. Annopol 6, 03-236 Warszawa (w przesyłanych dokumentach proszę podać nr ID rekrutacji podany na początku ogłoszenia)]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy