Etat Główny specjalista - kierownik działu komercjalizacji i marketingu (id rekrutacji 10/2021/kdzkom/bk

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Główny specjalista - kierownik działu komercjalizacji i marketingu (id rekrutacji 10/2021/kdzkom/bk )
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06668
OBOWIĄZKI:
1) opracowywanie i realizowanie planów działań marketingowych, w tym strategii komercjalizacji dla Łukasiewicz IPO; 2) prowadzenie komercjalizacji wyników prac B+R Łukasiewicz IPO, transfer wiedzy i technologii oraz public relations w oparciu o strategię Instytutu; 3) prowadzenie analiz i monitorowanie potrzeb klientów celem identyfikacji działań badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych ukierunkowanych na opracowanie nowych produktów i usług oferowanych przez Łukasiewicz IPO; 4) prowadzenie sprzedaży produktów Łukasiewicz IPO; 5) pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji; 6) koordynowanie i przygotowywanie ofert handlowych; 7) kreowanie pozytywnego wizerunku Łukasiewicz IPO w kontakcie z mediami; 8) koordynowanie działań komunikacyjnych i promocyjnych w tym planowanie i współtworzenie treści na stronach i portalach internetowych oraz w mediach społecznościowych; 9) organizacja wydarzeń promocyjnych Instytutu (konferencji, seminariów i webinariów) oraz promocja Instytutu podczas wydarzeń branżowych (targi, wystawy, itp.); 10) dbanie o spójny wizerunek marki Łukasiewicz; 11) nadzór i prowadzenie działalności publikacyjnej w ramach polityki wydawniczej prowadzonej w Łukasiewicz IPO; 12) współpraca z kontrahentami, mediami i innymi instytucjami; 13) bezpośredni nadzór nad pracownikami działu; 14) kształtowanie procedur związanych z zadaniami realizowanymi w dziale;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw marketingu i sprzedaży (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania:1) wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane wykształcenie w zakresie marketingu i sprzedaży, chemii, inżynierii chemicznej lub pokrewne); 2) minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu i sprzedaży (preferowane branże: chemia, technologa chemiczna); 3) doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (minimum 2 lata); 4) doświadczenie związane z komercjalizacją wyników badań naukowych i prac rozwojowych będzie dodatkowym atutem; 5) umiejętność planowania pracy własnej oraz zespołu; 6) umiejętność pracy pod presją czasu; 7) zaangażowanie oraz nastawienie na realizację celów; 8) odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność i terminowość; 9) biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office; 10) znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom minimum B2); 11) prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych. Mile widziane: 12) znajomość branży chemicznej, w tym środków ochrony roślin i produktów biobójczych 13) specjalistyczne kursy i szkolenia z zakresu działań marketingowych, promocyjnych i sprzedażowych Obowiązki:1) opracowywanie i realizowanie planów działań marketingowych, w tym strategii komercjalizacji dla Łukasiewicz IPO; 2) prowadzenie komercjalizacji wyników prac B+R Łukasiewicz IPO, transfer wiedzy i technologii oraz public relations w oparciu o strategię Instytutu; 3) prowadzenie analiz i monitorowanie potrzeb klientów celem identyfikacji działań badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych ukierunkowanych na opracowanie nowych produktów i usług oferowanych przez Łukasiewicz IPO; 4) prowadzenie sprzedaży produktów Łukasiewicz IPO; 5) pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji; 6) koordynowanie i przygotowywanie ofert handlowych; 7) kreowanie pozytywnego wizerunku Łukasiewicz IPO w kontakcie z mediami; 8) koordynowanie działań komunikacyjnych i promocyjnych w tym planowanie i współtworzenie treści na stronach i portalach internetowych oraz w mediach społecznościowych; 9) organizacja wydarzeń promocyjnych Instytutu (konferencji, seminariów i webinariów) oraz promocja Instytutu podczas wydarzeń branżowych (targi, wystawy, itp.); 10) dbanie o spójny wizerunek marki Łukasiewicz; 11) nadzór i prowadzenie działalności publikacyjnej w ramach polityki wydawniczej prowadzonej w Łukasiewicz IPO; 12) współpraca z kontrahentami, mediami i innymi instytucjami; 13) bezpośredni nadzór nad pracownikami działu; 14) kształtowanie procedur związanych z zadaniami realizowanymi w dziale; [Zgłoszenia: aplikacje (CV, w którym prosimy podać oczekiwania finansowe) należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl (w temacie maila proszę podać nr ID rekrutacji podany na początku ogłoszenia) lub pocztą na adres Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Przemysłu Organicznego, Dział Kadr i Płac, ul. Annopol 6, 03-236 Warszawa (w przesyłanych dokumentach proszę podać nr ID rekrutacji podany na początku ogłoszenia)]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy