kandydatów

Etat Pomocnik drukarza

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pomocnik drukarza
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/21/06556
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie poleceń drukarza związanych z obsługą fleksograficznej maszyny drukującej- kontrola jakości nadruku- segregacja i ważenie odpadów produkcyjnych powstałych podczas produkcji- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy- wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywaną pracą- czyszczenie elementów maszyny drukującej- konserwacja maszyny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali drukarze
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (obsługa maszyn), preferowane wykształcenie średnie (minimum zawodowe) o profilu techniczno-mechanicznym, chęć do przyswajania nowej wiedzy i stałego podnoszenia kwalifikacji, gotowość do podjęcia pracy w systemie 5-brygadowym (praca po 12h), brak przeciwwskazań do pracy (dobry wzrok).Obowiązki:- wykonywanie poleceń drukarza związanych z obsługą fleksograficznej maszyny drukującej- kontrola jakości nadruku- segregacja i ważenie odpadów produkcyjnych powstałych podczas produkcji- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy- wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywaną pracą- czyszczenie elementów maszyny drukującej- konserwacja maszyny*Praca w systemie 5-brygadowym (praca 12h)**Wynagrodzenie zasadnicze: 3000 zł brutto + 10% premii produkcyjnej, od 300 do 500 zł brutto premii wydajnościowej. Plus bogaty pakiet socjalny oraz możliwości awansu.[Zgłoszenia: alona.panko@jobimpulse.pl, 517 811 248]

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy