kandydatów

Etat Sprzątaczka

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06708
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych: ścieranie kurzu, zamiatanie, mycie i pastowanie podłóg, wyrzucanie śmieci- sprzątanie aneksów kuchennych/pokoju socjalnego: ścieranie kurzu, czyszczenie stołów i krzeseł w miarę potrzeby, zamiatanie, mycie i pastowanie podłogi, wyrzucanie śmieci, mycie lodówki- utrzymywanie czystości w holu na parterze, na korytarzach i klatkach schodowych w budynku- mycie lamperii, drzwi i futryn, odkurzanie ścian w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach - w miarę potrzeb- mycie okien w budynku przy ul. św. Bonifacego 81 jak również w placówkach opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Zespół- sprzątanie sanitariatów poprzez codzienne zmywanie podłóg i urządzeń sanitarnych oraz ich dezynfekcja- bieżące zaopatrywanie sanitariatów w mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- sprzątanie pomieszczeń biurowych: ścieranie kurzu, zamiatanie, mycie i pastowanie podłóg, wyrzucanie śmieci- sprzątanie aneksów kuchennych/pokoju socjalnego: ścieranie kurzu, czyszczenie stołów i krzeseł w miarę potrzeby, zamiatanie, mycie i pastowanie podłogi, wyrzucanie śmieci, mycie lodówki- utrzymywanie czystości w holu na parterze, na korytarzach i klatkach schodowych w budynku- mycie lamperii, drzwi i futryn, odkurzanie ścian w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach - w miarę potrzeb- mycie okien w budynku przy ul. św. Bonifacego 81 jak również w placówkach opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Zespół- sprzątanie sanitariatów poprzez codzienne zmywanie podłóg i urządzeń sanitarnych oraz ich dezynfekcja- bieżące zaopatrywanie sanitariatów w mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe[Zgłoszenia: m.kolano@zpow.waw.pl, 514 794 920, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy