kandydatów

Etat Monter sieci i urządzeń wodno-kanalizacyjnych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Monter sieci i urządzeń wodno-kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06754
OBOWIĄZKI:
- konserwacje, naprawy, usuwanie usterek i awarii sieci wodociągowych, sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej- całodobowy dozór nad pracą oczyszczalni wód deszczowych i przepompowni ścieków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe (preferowana branża sanitarna), znajomość systemów wodociągowych i kanalizacyjnych, prawo jazdy kat B, mile widziana obsługa podestów ruchomych, doświadczenie zawodowe: w zakresie budowy, przebudowy, remontów sieci wodociągowych i kanalizacyjnych lub w zakresie eksploatacji (utrzymania) sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Obowiązki:- konserwacje, naprawy, usuwanie usterek i awarii sieci wodociągowych, sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej- całodobowy dozór nad pracą oczyszczalni wód deszczowych i przepompowni ścieków*Praca w systemie: 12/24 (07:00-19:00, 19:00-7:00)[Zgłoszenia: rekrutacja3@ppl.pl, bliższe informacje: 22 650 19 28, w godzinach: 09:00-16:30]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 200 - 5 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy