kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Komenda Stołeczna Policji w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 79557

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa , praca przy monitorze ekranowy co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy, praca przy oświetleniu mieszanym, praca na wysokości powyżej 3 metrów, okresowo w terenie, kierowanie samochodem bez przewozu osób, zagrożenie porażenia prądem elektrycznym, brak wind/platform dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, występują bariery wejścia na parter - schody.

Zakres zadań

  • Sporządza projekty umów z podmiotami zewnętrznymi dotyczące zleceń konserwacji/napraw urządzeń instalacji i sieci elektrycznych, urządzeń dźwigowo-towarowych oraz automatycznych bram wjazdowych,
  • Przygotowuje wnioski o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dotyczące napraw/konserwacji urządzeń, instalacji i sieci oraz uczestniczy w komisji przetargowej,
  • Określa, na podstawie dokumentów przekazywanych z komórek organizacyjnych Komendy i jednostek organizacyjnych Policji działających na jej obszarze, zakres prac niezbędnych do usuwania usterek i dysfunkcji urządzeń będących na wyposażeniu obiektów,
  • Monitoruje terminowość wykonania przez podmioty zewnętrzne napraw/konserwacji urządzeń instalacji i sieci elektrycznych, urządzeń dźwigowo-towarowych oraz automatycznych bram wjazdowych,
  • Weryfikuje kosztorysy i faktury za zlecone roboty naprawy/konserwacje urządzeń dźwigowo-towarowych, automatycznych bram wjazdowych, instalacji i sieci elektrycznych,
  • Sprawdza pod względem merytorycznym, w oparciu o zawarte umowy zgodność ponoszonych kosztów z tytułu eksploatacji obiektów,
  • Sporządza sprawozdania z realizacji i przebiegu zleconych bieżących robót dotyczących branży elektrycznej,
  • Współuczestniczy w przygotowaniu projektu planu rocznego do zamówień publicznych w zakresie konserwacji urządzeń instalacji i sieci elektrycznych, urządzeń dźwigowo-towarowych oraz automatycznych bram wjazdowych,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Znajomość ustaw: Prawo energetyczne w zakresie dostarczania paliw i energii ( Rozdz. II) oraz urządzeń, instalacji, sieci i ich eksploatacji ( Rozdz. VI); Prawo budowlane z zakresu utrzymania obiektów budowlanych; organów administracji architektoniczno-budowlanej i nadzoru budowlanego; Prawo zamówień publicznych w zakresie zasad udzielania zamówień publicznych; o gospodarce nieruchomościami w zakresie gospodarowania nieruchomościami stanowiącymi własność Skarbu Państwa ; o finansach publicznych w zakresie zasad finansów publicznych; o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w zakresie Działu I ( Przepisy ogólne) i Działu II (Odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych) oraz aktów wykonawczych,
  • Umiejętności: stosowania prawa w praktyce, obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office i programu kosztorysowego NORMA PRO.
  • Komunikatywność,
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Uprawnienia do eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych o napięciu min. 1 kV.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu zamówień publicznych,