Etat Kierownik budowy / robót sanitarnych sieci i przyłączy wod-kan i gaz

Firma: MPK s.c miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4930996, z dnia 2021-06-11

MPK s.c

Firma zajmuję się projektowaniem i wykonastwem przyłączy i sieci wod-kan i gaz.MPK S.C. działa z wieloletnim doświadczeniem i z tradycjami. Od samego początku naszej działalności jesteśmy związani z branżą gazową. Świadczymy usługi profesjonalnie i solidnie. Takie podejście gwarantuje sukces i stabilną pozycję na rynku.Działamy na terenie powiatów: Warszawski Zachodni, Pruszkowski, Warszawski, Grodziski, Żyrardowski, Legionowski, Sochaczewski.Biuro firmy mieści się w Warszawie na ul. Połczyńskiej 21A/9. Baza w Bożej Woli powiat Grodzisk Maz.

Kierownik budowy / robót sanitarnych sieci i przyłączy wod-kan i gaz

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • planowanie i kierowanie wykonaniem robót sanitarnych zgodnie z przepisami prawa budowlanego, BHP,
  • analiza dokumentacji technicznej
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • •prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach, uczestniczenie w naradach koordynacyjnych
  • optymalizacja rozwiązań technicznych

Wymagania

  • uprawnienia budowlane - mile widziane nie obowiązkowe.
  • doświadczenie prowadzenie budowy
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kategorii B
  • lojalność

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • zakwaterowanie
  • niezbędne narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-06-2021
Wyświetleń: 222