Etat Administrator / Administratorka / Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Firma: FILMFORUM miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4838652, z dnia 2021-06-14

WWW.FILMFORUM.PL

FILMFORUM to ogólnopolska organizacja pozarządowa, która od 2003 roku zajmuje się produkcją i organizacją szkoleń, warsztatów, festiwali, imprez masowych, pokazów plenerowych, konferencji i akcji promocyjnych.

Misją Stowarzyszenia FILMFORUM jest edukacja twórców i odbiorców sztuki filmowej, działania na rzecz rozwoju branży filmowej oraz promocja młodych talentów – ze szczególnym uwzględnieniem autorów filmów krótkometrażowych.

Administrator / Administratorka / Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy Kandydatów o skrupulatnej i sumiennej osobowości. W zakres obowiązków Pracownika będą wchodzić zadania wymagające dokładności, zdolności analitycznych, umiejętności zarządzania procesami administracyjnymi i samodzielnego wyszukiwania potrzebnych informacji.

Poszukujemy osób zaangażowanych, wywiązujących się z powierzonych zadań, odnajdujących się w działaniach prowadzonych w trybie projektowym.

Miejsce pracy: Warszawa, Muranów (dogodny dojazd, w pobliżu stacji metra i linii tramwajowej)

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów,
  • analiza danych finansowych,
  • kontrola nad budżetami projektów,
  • kategoryzacja przychodów i kosztów,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych,
  • kontakty z partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami,
  • tworzenie i aktualizacja baz danych,
  • inne prace księgowo-administracyjne.

Wymagania

  • solidność, skrupulatność (w zakres obowiązków wchodzić będą prace biurowe wymagające precyzji i dokładności)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
  • znajomość programu RAKS SQL,
  • umiejętność wyszukiwania informacji w sieci Internet,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym zespole,
  • mile widziane będą osoby z wykształceniem kierunkowym związanym z zarządzaniem, ekonomią i administracją.

Oferujemy

  • komfortowa, duża przestrzeń biurowa, wyposażona w zaplecze kuchenne,
  • umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • wysoki poziom samodzielności,
  • możliwość pozyskania cennego doświadczenia w zakresie zarządzania finansowego projektami w sektorze kreatywnym,
  • praca w swobodnej atmosferze.

Wynagrodzenie wyjściowe w 2-miesięcznym okresie próbnym:

  • 3.000 PLN netto za pełen etat.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-05-2021
Wyświetleń: 184