Etat Metodyk języka angielskiego / Koordynator szkoleń językowych

Firma: L² - Language Consulting Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4822704, z dnia 2021-06-14

L² - Language Consulting Sp. z o.o.

Renomowana Szkoła Językowa działająca w sektorze B2C i B2B, prowadząca działalność na terenie całej Polski poszukuje METODYKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - KOORDYNATORA SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH.

Metodyk języka angielskiego / Koordynator szkoleń językowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która nie tylko pasjonuje się nauczaniem języka angielskiego, ale posiada również umiejętności przywódcze i motywujące wieloosobowy zespół lektorów.

Praca cechuje się dużą samodzielnością i umiejętnością zarządzania ludźmi, mającą na celu rozwój, wsparcie zarządzania i koordynację działań szkoły  związanych z nauczaniem dzieci oraz osób dorosłych z głębokim szacunkiem dla Klienta, lektorów i współpracowników.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Opiekę nad lektorami: hospitację zajęć i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji zgodnej z zarządzeniami Kuratorium Oświaty i wymogami Klienta, prowadzenie rozmów okresowych z lektorami, wdrażanie nowych lektorów, przygotowanie i prowadzenie warsztatów metodycznych  i szkoleń dla lektorów wraz z innymi członkami działu metodycznego
  • Rekrutację lektorów
  • Nadzorowanie kursów stacjonarnych i szkoleń językowych w firmach
  • Tworzenie i zatwierdzanie testów,  programów nauczania, tworzenie materiałów metodycznych i nowych standardów w nauczaniu
  • Przeprowadzanie testów poziomujących i audytów językowych
  • Układanie planów zajęć i organizowanie grafików
  • Spotkania z klientami
  • Uczestnictwo w projektach e-learningowych
  • Kreowanie nowych produktów

Wymagania

  • Wysokiej kultury osobistej i pogodnej osobowości
  • Kierunkowego wykształcenia wyższego (Dyplom filologii angielskiej, NKJA, lingwistyki)
  • Pasji i zaangażowania w tworzeniu nowych rozwiązań w nauczaniu języków obcych, testowania nowych, kreatywnych rozwiązań, umiejętności pracy w zespole, umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, zdolności organizacyjnych
  • Bardzo dobrej obsługi komputera
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych w międzynarodowym środowisku
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość drugiego języka obcego
  • Znajomość rynku szkoleń językowych
  • Umiejętność pisania artykułów dydaktycznych
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Elastyczny czas pracy
Pracę w młodym, dynamicznym międzynarodowym zespole
Możliwość rozwoju