kandydatów

Etat Automatyk Przemysłowy (Utrzymanie Ruchu)

Firma: Work & Business Solutions miejsce pracy: Węgrów

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Automatyk Przemysłowy (Utrzymanie Ruchu)

Miejsce pracy: Węgrów (woj. mazowieckie)
Nr ref.: AUT /03/21

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie w stanie sprawności urządzeń technologicznych oraz wyposażenia infrastruktury technicznej w obszarze automatyki przemysłowej.
  • Realizacja działań prewencyjnych.
  • Usuwanie awarii.
  • Prace konserwacyjno- remontowe oraz prace warsztatowe.
  • Prowadzenie dokumentacji obszarowej, raportowanie do kierownika obszaru.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Automatyka w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość automatyki przemysłowej i sterowania - SIEMENS S7, TIA, sterowniki napędów i falowniki.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywna postawa w sytuacjach kryzysowych.
  • Uprawnienia SEP.
  • Mile widziane podstawy programowania SIEMENS (ale nie konieczne).
Oferujemy:
  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Wsparcie w relokacji.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”