kandydatów

Etat Instrumentariuszka / Instrumentariusz

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Instrumentariuszka / Instrumentariusz
Miejsce pracy: Warszawa

 Szpital Medicover

Al. Rzeczypospolitej 5

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz ukończony kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa chirurgicznego lub specjalizację z pielęgniarstwa operacyjnego,
  • posiadasz doświadczenie w chirurgii ogólnej, ginekologii, laryngologii lub ortopedii - mile widziane,
  • posiadasz doświadczenie w samodzielnej pracy na Bloku Operacyjnym.
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • pracę na wielospecjalistycznym Bloku Operacyjnym Szpitala Medicover,
  • współpracę z innymi specjalistami w opiece nad Pacjentem.
Nasza oferta w pigułce:
  • elastyczny grafik, praca w 12-godzinny system pracy,
  • dodatek NFZ,
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę. kontraktu gospodarczego lub umowę zlecenie,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • atrakcyjne warunki socjalne,
  • jasna ścieżka rozwoju,
  • praca w przyjaznym zespole, gdzie aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Pozostałe oferty pracy w firmie Medicover Sp. z o.o.
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-06-2021
Wyświetleń: 149