kandydatów

Etat Asystent / Koordynator w Dziale Badań Klinicznych

Firma: Medical Network sp.j. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4938762, z dnia 2021-06-15

Firma Medical Network istnieje na rynku od 20 lat oferując usługi w zakresie pełnej obsługi badań klinicznych (przygotowanie badań, monitoring, data management).

Asystent / Koordynator w Dziale Badań Klinicznych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji śledzącej przebieg badania
  • Bieżąca kontrola nad korespondencją mailową
  • Utrzymywanie komunikacji z klientem
  • Tłumaczenie dokumentów związanych z monitorowaniem projektów
  • Obsługa sprzętu biurowego
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji badań
  • wprowadzanie danych do baz danych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
  • Przekazywanie informacji na temat. badań przełożonym w celu zapewnienia zgodności działań związanych z zarządzaniem ośrodkami, wykonywania protokołu oraz dokumentacji z wytycznymi badania
  • Organizacja spotkań służbowych
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Podróże służbowe

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne preferowane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera i internetu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office w szczególności Excela
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności planowania i organizacji
  • Umiejętność realizacji równoległych zadań
  • Nastawienie na osiąganie celów zarówno jakościowych jak i ilościowych
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Podzielność uwagi
  • Dokładność
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej firmie
  • Sympatyczną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami kandydata

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-06-2021
Wyświetleń: 178