kandydatów

Etat Konserwator (nr 2021.110.6)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator (nr 2021.110.6)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06800
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie bieżących napraw i konserwacji ślusarskich, stolarskich, murarskich i malarskich, przeglądów pomieszczeń, urządzeń i instalacji, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami- wykonywanie doraźnych napraw urządzeń i instalacji zapewniając ich nieprzerwane działanie, zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym w pobliżu prowadzonych napraw, obsługa urządzeń warsztatowych, ogrodniczych, porządkowych i spalinowych (kosiarki, piły, podkaszarki, odśnieżarki)- konserwacja urządzeń ogrodniczych i porządkowych (kosiarki, podkaszarki, odśnieżarki)- dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i wyposażenie techniczne, serwisowanie, instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych- wykonywanie przeglądów technicznych pracujących urządzeń- kontrola działania central wentylacyjnych zamontowanych w trybunach stadionu, budynkach szatniowych boisk i kortów- kontrola działania masztów oświetleniowych i instalacji oświetlenia boiska głównego, boisk bocznych, kortów- nadzór nad poprawnością działania instalacji elektrycznych podczas organizowanych imprez sportowych w tym meczów piłkarskich, turniejów tenisowych, pikników- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych murawy boiska oraz nawierzchni boisk bocznych w tym m.in. koszenie, podlewanie, odśnieżanie, czesanie przy użyciu specjalistycznego sprzętu zapewnionego przez pracodawcę- prace ogrodnicze m.in. koszenie, pielęgnacja i nasadzenia roślin, pielenie, podlewanie- dbałość o infrastrukturę stadionową i sprzęt sportowy wchodzący w jej skład (bramki, piłkochwyty, trybuny wraz z siedziskami, ogrodzenie, itp.)- sprzątanie terenu zewnętrznego i pomieszczeń wewnątrz w przypadku takiej potrzeby.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego, uprawnienia SEP, uprawnienia gazowe G3 w zakresie eksploatacji lub - instalacje elektryczne do 1 kV lub - powyżej 1 kVObowiązki: - prowadzenie bieżących napraw i konserwacji ślusarskich, stolarskich, murarskich i malarskich, przeglądów pomieszczeń, urządzeń i instalacji, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami- wykonywanie doraźnych napraw urządzeń i instalacji zapewniając ich nieprzerwane działanie, - zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym w pobliżu prowadzonych napraw, - obsługa urządzeń warsztatowych, ogrodniczych, porządkowych i spalinowych (kosiarki, piły, podkaszarki, odśnieżarki)- konserwacja urządzeń ogrodniczych i porządkowych (kosiarki, podkaszarki, odśnieżarki)- dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i wyposażenie techniczne, serwisowanie, instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych- wykonywanie przeglądów technicznych pracujących urządzeń- kontrola działania central wentylacyjnych zamontowanych w trybunach stadionu, budynkach szatniowych boisk i kortów- kontrola działania masztów oświetleniowych i instalacji oświetlenia boiska głównego, boisk bocznych, kortów- nadzór nad poprawnością działania instalacji elektrycznych podczas organizowanych imprez sportowych w tym meczów piłkarskich, turniejów tenisowych, pikników- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych murawy boiska oraz nawierzchni boisk bocznych w tym m.in. koszenie, podlewanie, odśnieżanie, czesanie przy użyciu specjalistycznego sprzętu zapewnionego przez pracodawcę- prace ogrodnicze m.in. koszenie, pielęgnacja i nasadzenia roślin, pielenie, podlewanie- dbałość o infrastrukturę stadionową i sprzęt sportowy wchodzący w jej skład (bramki, piłkochwyty, trybuny wraz z siedziskami, ogrodzenie, itp.)- sprzątanie terenu zewnętrznego i pomieszczeń wewnątrz w przypadku takiej potrzeby. *Pełna treść ogłoszenia: https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/ogloszenia/kariera/praca/ogloszenie-nr-2021-110-6-konserwator**Lokalizacja miejsca pracy: ul. Górczewska lub ul. Marymoncka[Zgłoszenia: rekrutacja@aktywnawarszawa.waw.pl, 22 162 72 31]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy