Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Księgowa

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Warszawa

MPiPS - PGP
Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: PSZ-ZOPS/26449828
OBOWIĄZKI:
Praca biurowo/księgowa . Znajomość z obiegiem dokumentów, wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego RAKS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: praca w zespole , znajomośc komputera , znajomość podstaw księgowości

Miejsce pracy:

Warszawa


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 18,3

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP



Pozostałe oferty pracy w firmie MPiPS - PGP
Etat Technik farmaceutyczny stażysta w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Warszawa 12-11-2021
Etat Pracownik administracyjny w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Warszawa 12-11-2021
Etat Magazynier w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Józefów 02-11-2021
Etat Pomoc biurowa, ksiegowanie faktur w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Warszawa 25-10-2021
Etat Kucharz w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Warszawa 25-10-2021

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-06-2021
Wyświetleń: 164