kandydatów

Etat Specjalista ds. szkoleń - Fizjoterapeuta

Firma: BTL Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma została założona w roku 2001 i jest oficjalnym przedstawicielem BTL Industries Limited w Polsce. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń do fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii. Nasze produkty wyróżnia innowacyjność i intuicyjność użytkowania, doskonałe parametry oraz najwyższa jakość wykonania. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą aparatury medycznej, ale również wsparciem technicznym oraz szkoleniami.
Pomimo iż jesteśmy jednym z 58 oddziałów na świecie, charakteryzuje nas przyjazna i niekorporacyjna atmosfera.

Specjalista ds. szkoleń - Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów z klientami
  • Udział w konferencjach i kongresach
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Praca w systemie home office
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (fizjoterapia)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Zdolności techniczne
  • Samodzielność i zaangażowanie w pracę
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Miejsce pracy:
  • Biuro w Warszawie
  • Umowa
    o pracę
  • Samochód
    służbowy
  • Telefon i laptop
    służbowy
  • Rozwój
    zawodowy
  • Specjalistyczne
    szkolenia
  • Opieka medyczna
    Medicover
  • Eventy
    firmowe
  • Niekorporacyjna
    atmosfera
  • Stabilna
    firma