Etat Koordynator ds. nadzoru nad zamówieniami i kontroli jakości

Firma: Nordmet Sp. z o.o. miejsce pracy: Nasielsk

Ogłoszenie numer: 4954746, z dnia 2021-06-16

Firma ze skandynawskim kapitałem poszukuje pracownika zajmującego się nadzorem nad prawidłową realizacją zamówień oraz kontrolą jakości na każdym etapie powstawania finalnego produktu dostarczanego przez podwykonawców.

Rolą menedżera ds. zakupów i jakości będzie nadzór nad realizacją przez podwykonawców zamówień od złożenia zamówienia ze specyfikacją techniczną po dostarczone terminowo i w odpowiedniej jakości materiały.

Firma zajmuje się realizacją zamówień od zagranicznych klientów na wyroby z mosiądzu, stali, aluminium i drewna oraz montażem lamp oświetleniowych.

Koordynator ds. nadzoru nad zamówieniami i kontroli jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Nasielsk

Opis stanowiska

  • Współpraca z podwykonawcami, tworzenie dobrych relacji, monitorowanie procesu produkcji na każdym etapie produkcji w relacji do założonego czasu oraz jakości
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i zlecanie zamówień
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień
  • Bieżąca kontrola jakości i terminowości dostaw wyrobów gotowych
  • Tworzenie oraz realizacja procedur związanych z kontrolą jakości
  • Prowadzenie zapisów z kontroli, raportowanie oraz analiza statystyczna wyników.
  • Dobra współpraca z innymi działami w firmie przy rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Obsługa urządzeń pomiarowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)
  • Mile widziana znajomość zagadnień dotyczących obróbki skrawaniem
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz programów AutoCAD, SolidWorks lub podobny
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego, przynajmniej na poziomie średnim
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi
  • Komunikatywność, terminowość, systematyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz jakości pracy
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju
  • Wsparcie ze strony współpracowników i przełożonych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-06-2021
Wyświetleń: 155