kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Leasingu i Najmu Pojazdów

Firma: Carsmile S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4956652, z dnia 2021-06-17

Carsmile to pierwszy w Polsce wirtualny salon samochodowy, który pozwala na użytkowanie auta w ramach abonamentu. Oferujemy samochody większości producentów w usłudze najmu długoterminowego oraz leasingu.

W 2020 roku dołączyliśmy do Grupy OLX, do której należą również OTOMOTO, Fixly, Otodom oraz 3-2-1 Sprzedane.

Działamy na rynku już od 3 lat. Sprzedaliśmy ponad 3000 samochodów.

Specjalista ds. Sprzedaży Leasingu i Najmu Pojazdów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Telefoniczna sprzedaż usług leasingu i najmu pojazdu wraz z autem zgodnym z potrzebami klienta,
  • Pomoc w doborze odpowiedniego samochodu,
  • Przygotowanie kompleksowej oferty finansowania zakupu lub najmu pojazdu.

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży (mile widziana telefoniczna) – min. 1 rok,
  • Pracowałeś w branży finansowej, ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej lub telekomunikacyjnej i odnosiłeś sukcesy,
  • Masz min. średnie wykształcenie,
  • Jesteś zmotywowany do realizacji wyznaczanych celów.

Oferujemy

  • Realny wpływ na otrzymywane wynagrodzenie - podstawa + prowizja (wypłacana co miesiąc, bez górnego progu),
  • Liczne konkursy sprzedażowe – co tydzień możesz jeździć nowym samochodem,
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość szybkiego awansu,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy),
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu rynku motoryzacyjnego oraz metod finansowania zakupu i użytkowania pojazdów oraz rozwinięcia umiejętności sprzedażowych,
  • Pracę w świetnie zlokalizowanym biurze, w centrum Warszawy,
  • Możliwość pracy zdalnej po dłuższym wdrożeniu dla najlepszych doradców,
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,

…a przede wszystkim świetną atmosferę i dostęp do klientów realnie zainteresowanych naszą ofertą (praca na leadach z naszej strony WWW), dzięki czemu praca w Carsmile będzie dla Ciebie satysfakcjonująca!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-06-2021
Wyświetleń: 157