kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu miejsce pracy: Radom

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu od 23 lat jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim.
Misją WSH jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Radom
Twój zakres obowiązków
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • dekretowanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • bieżące monitorowanie kont księgowych, weryfikacja i analiza zestawień obrotów i sald
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i przygotowanie raportów na potrzeby US/ZUS/GUS/MEiN
  • przygotowanie przelewów bankowych  i księgowanie wyciągów bankowych
  • opracowywanie okresowych analiz i sprawozdań w zakresie przychodów i kosztów Uczelni
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości/finansów
  • doświadczenie w sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • znajomość systemu Streamsoft Prestiż będzie dodatkowym atutem
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy zadaniowej
  • umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność i samodzielność
Co oferujemy?
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • system premiowy
  • perspektywę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy, w zależności od nabywanych kompetencji i zaangażowania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i dofinansowania do nauki
  • eventy integracyjne