kandydatów

Etat Inżynier Mechanik

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta będącego liderem m.in, w projektach infrastrukturalnych i projektach przemysłowych obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Inżynier Mechanik
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn i urządzeń - naprawy,
  • Zamawianie części zamiennych,
  • Przeprowadzanie badań UDT i związanych z tym niezbędnych certyfikatów,
  • Organizacja zespołu i operatorów do każdego sprzętu,
  • Wsparcie przy tworzeniu modułu wyposażenia w IFS (sytem ERP)
  • Wykorzystanie systemu IFS do modułu wyposażenia,
  • Przygotowanie planu konserwacji dla każdego sprzętu i jego przestrzeganie,
  • Opracowanie miesięcznych analiz dla sprzętu.

Wymagania:
  • Absolwent studiów związanych z inżynierią mechaniczną,
  • Wcześniejsza praca z systemem ERP,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Mile widziana znajomość AutoCad.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Możliwość nabycia  doświadczenia w międzynarodowej znanej i cenionej firmie na rynku,
  • Szansę na rozwój zawodowy i podniesienie kwalifikacji.,
  • Dodatkowe benefity – prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dodatkowe szkolenia.