kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. IT

Firma: Delikatesy Centrum miejsce pracy: Sierpc

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Realna szansa na rozwój, jasny podział obowiązków, dedykowane ścieżki szkoleniowe
– to wszystko i jeszcze więcej dostaniesz u nas już od pierwszego dnia!

Młodszy Specjalista ds. IT
Miejsce pracy: Sierpc
Zadania na stanowisku:
  • Wsparcie zdalne sklepów sieci Delikatesy Centrum, EKO i Mila
  • Przygotowanie systemu IT w nowo otwieranych sklepach
  • Serwisowanie punktów należących do sieci w zakresie IT
  • Serwis oprogramowania u franczyzobiorców
  • Pracę na Helpdesku
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie zawodowe oraz znajomość pakietu Market Forcom, Hipermaket
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość podstaw elektroniki
  • znajomość serwisu kas fiskalnych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespol
  • narzędzia służbowe: samochód, lap-top, telefon
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl