kandydatów

Etat Wiodący Programista .NET - Tech Lead

Firma: VIG Polska miejsce pracy: Warszawa

Obecnie do VIG Polska poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Wiodący Programista .NET - Tech Lead
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Proponowanie i przygotowanie architektury rozwiązań (w tym mikroserwiów)
  • Tworzenie i rozwój nowych aplikacji internetowych
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji internetowych
  • Nadzór techniczny nad standardami i jakością wytwarzanego kodu
  • Wycena rozwiązań
  • Wsparcie przy automatyzacji wdrożeń oraz konteneryzacji
  • Nadzór nad przygotowaniem i przeprowadzeniem testów jednostkowych
  • Proponowanie alternatywnych rozwiązań / opiniowanie rozwiązań tworzonych przez zespół;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej / architektonicznej
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne
  • Minimum 10 lata doświadczenia w programowaniu w technologii .NET
  • Doświadczenie w Angular, React lub Aurelia
  • Dobra znajomość języka SQL i baz danych Microsoft SQL Server
  • Znajomość Entity Framework
  • Znajomość technologii ASP.NET Core MVC
  • Znajomość REST, SOAP i Web Services
  • Umiejętność tworzenia architektury aplikacji
  • Znajomość zagadnienia mikroserwisów i konteneryzacji.
  • Znajomość zagadnienia projektowania i implementacji API
  • Znajomość Visual Studio
  • Znajomość repozytorium kodu Azure DevOps / GIT
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych wykorzystujących platformę .NET oraz bazy danych MS SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
Dodatkową zaletą będzie:
  • Znajomość branży finansowej
  • Znajomości notacji UML
Co oferujemy?
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o prace, B2B)
  • Prywatna opieka med., karnet sportowy
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych
  • Dostęp do platformy e-learningowej z kursami, szkoleniami na żywo z obszaru IT