kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu

Firma: ASSA ABLOY Entrance Systems miejsce pracy: Warszawa

ASSA ABLOY Entrance SystemsPoland Sp. z o.o. (www.assaabloyentrance.pl) oferuje kompleksowe rozwiązania do automatycznej obsługi zewnętrznych i wewnętrznych wejść i wjazdów, obejmujący bramy przemysłowe, szybkobieżne bramy rolowane, systemy przeładunkowe oraz automatyczne wejścia, a także usługi utrzymania urządzeń w pełnej sprawności przez cały okres eksploatacji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie ofert na naprawy, modernizacje i wymiany eksploatacyjne.
  • Follow-up ofert i sprzedaż serwisu do klientów wykorzystujących produkty Pracodawcy oraz innych producentów.
  • Ofertowanie serwisu dla czynnego zwiększania średniej sprzedaży na urządzenie, w bazie zainstalowanej objętej umowami serwisowymi.
  • Realizacja założonych zadań sprzedażowych w okresach rozliczeniowych.
  • Budowanie długofalowych i pozytywnych relacji z Klientami i potencjalnymi Klientami.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne).
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność, operatywność, bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Silna motywacja wewnętrzna.
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku europejskim.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia uzależniona od wyników).
  • Program wdrożenia, dodatkowych szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, dostęp do systemu kafeteryjnego.