kandydatów

Etat Administrator IT

Firma: KOME Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kome Polska Sp. z o.o. zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych, szczególnie budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w inwestycjach typu "zaprojektuj i wybuduj", gdzie w ramach jednej kompleksowej umowy, opracowujemy projekt, załatwiamy wszystkie formalności i realizujemy obiekt pod klucz.

Siedziba Firmy mieści się w Warszawie, a inwestycje prowadzone są na terenie całego kraju oraz poza granicami. Od rozpoczęcia działalności w 2006 roku, zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy obiekty o łącznej powierzchni ponad 400.000 m2. Posiadamy własne biuro projektowe, w którym pracuje Zespół doświadczonych architektów, konstruktorów, projektantów instalacji i kosztorysantów.

Administrator IT
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • zarządzanie środowiskiem serwerowym Windows oraz usług ActiveDirectory,
  • zarządzanie usługą Office 365,
  • konfiguracja oraz dbanie o serwery pocztowe ZIMBRA,
  • zarządzanie eksploatacją sprzętu komputerowego i oprogramowania, w tym również jego serwis,
  • konfigurowanie komputerów dla pracowników, dbanie o prawidłowe ich działanie oraz zainstalowanych na nich aplikacji,
  • konfiguracja oraz dbanie o wykonywanie kopi zapasowych danych,
  • dobieranie odpowiedniego wyboru oraz zakupu komputerów i akcesoriów IT,
  • prowadzenie rejestru komputerów i akcesoriów IT,
  • dobieranie odpowiedniego wyboru oraz zakupu oprogramowania,
  • prowadzenie rejestru oprogramowania,
  • przygotowanie telefonów komórkowych do wydania dla użytkowników końcowych,
  • bezpośrednia współpraca z użytkownikami,
  • ewidencja urządzeń elektronicznych w systemie wewnętrznym,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej opisującej wprowadzone rozwiązania.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne informatyczne,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista oraz dobre umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows, w tym Windows server 2019,
  • praktyczna znajomość pakietu oprogramowania MS Office/ Office 365,
  • umiejętność konfiguracji kontrolera domeny,
  • umiejętność diagnozowania i serwisowania sprzętu komputerowego,
  • znajomość narzędzi służących do monitorowania infrastruktury i usług IT,
  • ogólne pojęcie o bezpieczeństwie informatycznym (antywirusy, szyfrowanie),
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność w działaniu, partnerskie podejście oraz możliwość współtworzenia przyjaznego środowiska pracy,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów m.in.: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, PPK,
  • biuro w dogodnej lokalizacji – Metro Wilanowska.