kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: MOTOKARIERA S.C. miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, importera samochodów marki premium, MotoKariera poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko

Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • księgowanie faktur zakupu zgodnie z przepisami prawa bilansowego i podatkowego,
  • weryfikacja dokumentów księgowych zgodnie z procedurami kontroli wewnętrznej,
  • uzgadnianie stanu zapasów magazynowych,
  • analiza wiekowania należności oraz księgowanie odpisów,
  • analiza raportów wiekowania zobowiązań i przygotowanie płatności,
  • uzgadnianie i księgowanie rezerw i rozliczeń międzyokresowych,
  • ewidencja środków trwałych oraz księgowanie amortyzacji,
  • rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych,
  • sprawozdawczość GUS,
  • uzgadnianie rejestrów VAT,
  • wsparcie Głównej Księgowej,
  • przygotowywanie raportów/zestawień zgodnie z potrzebami spółki.
Oczekiwania naszego Klienta:
  • wykształcenie ekonomiczne - rachunkowość, finanse,
  • doświadczenie na stanowisku księgowego/ej,
  • znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o Rachunkowości
  • mile widziana znajomość SAP
  • dobra znajomość  MS Excel,
  • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu rachunkowości i finansów,
  • umiejętność analitycznego myślenia, syntezy i konsolidacji danych,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.
Firma oferuje:
  • pracę w renomowanej międzynarodowej organizacji,
  • umowę o pracę.