kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Tacholandia miejsce pracy: Żyrardów

TACHOLANDIA – lider w centralnej Polsce w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców. Zespół pracowników dba o profesjonalne wykonywanie usług dla naszych Klientów, a liczne otrzymane rekomendacje, dziesiątki tysięcy rozliczanych kierowców, skuteczne odwołania od decyzji Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy oraz profesjonalne doradztwo świadczą o silnej pozycji na rynku. Do naszego zespołu należą Eksperci, którzy od ponad 18 lat doradzają dla branży logistycznej.

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Żyrardów
OPIS STANOWISKA:
  • prowadzenie działań w zakresie sprzedaży usług
  • realizacja zadań i planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową Spółki
  • pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez Spółkę
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami, budowanie trwałych relacji
  • prowadzenie prezentacji i przygotowywanie ofert dla Klientów
  • negocjowanie warunków handlowych
WYMAGANIA:
  • doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu Klientów
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu, otwartości
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bianco Logistic Waldemar Księżyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Św. Wincentego 126A/28, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z rzepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-06-2021
Wyświetleń: 158