kandydatów

Etat Referent techniczny 02/2021

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Referent techniczny 02/2021
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0601
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:1. Wykonywanie prac w zakresie:a) utrzymanie jednolitego informatycznego systemu zarządzania,b) eksploatacji sieci teleinformatycznych oraz ich administrowania,c) wprowadzenia jednolitego standardu sprzętu i oprogramowania.2. Doradztwo informatyczne na rzecz jednostek organizacyjnych Uczelni.3. Utrzymanie bazy sprzętowo-programowej.4. Organizacja szkoleń informatycznych dla pracowników Uczelni.5. Obsługa zgłoszeń serwisowych urządzeń teleinformatycznych, komputerowych, peryferyjnych i audiowizualnych.6. Instalowanie i konfigurowanie systemów operacyjnych oraz programów użytkowych na stanowiskach komputerowych.7. Prowadzenie serwisu internetowego www.mazowiecka.edu.ploraz biuletynu informacji publicznej (BIP).8. Współpraca z operatorami sieci łączności.9. Współpraca z firmami hostingującymi oraz innymi związanymi z serwisami stron internetowych, poczty emeil itp.10. Archiwizacja serwerowych systemów operacyjnych na nośnikach zapasowych.11. Administrowanie systemami sieciowymi na serwerach i systemami teleinformatycznymi oraz kontami użytkowników na serwerach administracyjnych Uczelni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:1) Wykształcenie - wyższe.2) Wymagana specjalność informatyka lub posiadanie odpowiednich kwalifikacji tj. kursy, szkolenia, studia podyplomowe w zakresie informatyki.3) Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata w branży informatycznej.4) Umiejętności zawodowe: - Instalacja i konfiguracja systemów Microsoft Windows.- Biegła znajomość składowych komputera.- Wykrywanie usterek sprzętowych, wymiana podzespołów komputerowych.- Konserwacja / modernizacja sprzętu informatycznego.- Biegła znajomość konfiguracji urządzeń aktywnych sieci.- Administracja sieci komputerowych.- Administracja serwerami rodziny Microsoft Windows oraz Linux.Wymagania dodatkowe-brak

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku