kandydatów

Etat Woźna oddziałowa

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Woźna oddziałowa
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06975
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie sali dziecięcej i przydzielonych pomieszczeń- wydanie posiłków i umycie naczyń po nich- pomoc przy obsłudze dzieci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Woźny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność pracy z dziećmi oraz umiejętność pracy zespołowej, znajomość zasad BHP, 3 miesiące doświadczenia zawodowego.Obowiązki: - sprzątanie sali dziecięcej i przydzielonych pomieszczeń- wydanie posiłków i umycie naczyń po nich- pomoc przy obsłudze dzieci*Wynagrodzenie zasadnicze + premia: 2800 zł brutto. Plus dodatek stażowy. [Zgłoszenia: p317@edu.um.warszawa.pl, 22 847 26 63 lub osobiste pod adresem: ul. Gruszczyńskiego 11, Warszawa]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 335 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy