Etat Pełnomocnik ds. detektywistyki (z licencją detyktywa) [warszawa]

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pełnomocnik ds. detektywistyki (z licencją detyktywa) [warszawa]
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06995
OBOWIĄZKI:
- kierowanie działalnością detektywistyczną w Warszawie poprzez: a) zawieranie umów z klientami firmyb) wykonywanie czynności detektywistycznychc) przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, tj. sprawozdania i załączniki dla zleceniodawców, itp.d) uczestniczenie w kontakcie z niezbędnymi instytucjami, tj. z organami ścigania, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Detektyw prywatny
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność komunikacji
Uprawnienia: obsługa komputera, internet
Uprawnienia: motywacja i zarządzanie sobą w czasie

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera i internetu, umiejętność komunikacji, wymagana Licencja Detektywa (wymóg konieczny - przepisy prawa).Obowiązki:- kierowanie działalnością detektywistyczną w Warszawie poprzez: a) zawieranie umów z klientami firmyb) wykonywanie czynności detektywistycznychc) przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, tj. sprawozdania i załączniki dla zleceniodawców, itp.d) uczestniczenie w kontakcie z niezbędnymi instytucjami, tj. z organami ścigania, itp.*Wynagrodzenie: 116 zł/brutto na godzinę. Ilość godzin w miesiącu do ustalenia. [Zgłoszenia: bddan2015@gmail.com]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 116 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy