kandydatów

Etat Pomoc kuchenna (z wykształceniem gastronomicznym)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pomoc kuchenna (z wykształceniem gastronomicznym)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/07078
OBOWIĄZKI:
- pomoc w przygotowywaniu posiłków- pomoc kucharzowi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: Kuchnia polska

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe (gastronomiczne), możliwość zmiany stanowiska pracy na stanowisko Kucharza, umiejętność gotowania, mile widziane doświadczenie w żywieniu zbiorowym (placówki edukacyjne).Obowiązki:- pomoc w przygotowywaniu posiłków- pomoc kucharzowi*Wynagradzenie zasadnicze + dodatek stażowy**Zatrudnienie od 01.09.2021 roku[Zgłoszenia: p314@edu.um.warszawa.pl, 22 886 08 88 - w godzinach: 9:00-14:00]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy