kandydatów

Etat Młodszy referent ds. wsparcia sprzedaży

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Młodszy referent ds. wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/07090
OBOWIĄZKI:
- realizacja zgłoszeń, wniosków, reklamacji i skarg Klientów- przygotowanie i wysyłanie do Klientów informacji zwrotnych po realizacji zgłoszeń- zawieranie/aneksowanie/rozwiązywanie umów kompleksowych oraz umów sprzedaży z Klientami w trybie korespondencyjnym wraz z monitorowaniem przebiegu procesów- archiwizacja dokumentacji zgromadzonej w trakcie realizacji zgłoszeń Klientów- wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego lub osobę przez niego upoważnioną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność komunikacji
Uprawnienia: Program Excel
Uprawnienia: obsługa komputera w tym pakietu MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista, 2 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętności komunikacyjne, znajomość programu EXCEL oraz umiejętność obsługi komputera.Obowiązki:- realizacja zgłoszeń, wniosków, reklamacji i skarg Klientów- przygotowanie i wysyłanie do Klientów informacji zwrotnych po realizacji zgłoszeń- zawieranie/aneksowanie/rozwiązywanie umów kompleksowych oraz umów sprzedaży z Klientami w trybie korespondencyjnym wraz z monitorowaniem przebiegu procesów- archiwizacja dokumentacji zgromadzonej w trakcie realizacji zgłoszeń Klientów- wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego lub osobę przez niego upoważnioną[Zgłoszenia: 882 962 616]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy